Що ми розвиваємо в дітях:

What do we develop

Екологічне мислення

здатність цінувати свою планету, дбати про неї, відчувати красу, жити і діяти за принципом «не нашкодь»

What do we develop

Креативність

здатність генерувати нові ідеї та продукти, знаходити вихід із будь-якої ситуації, шукати нестандартні рішення.

What do we develop

Емоційний інтелект

усвідомлення та розуміння власних емоцій та емоцій оточуючих, емпатійність

What do we develop

Комунікативність

навичка взаємодії з іншими людьми: здатність сприймати, розуміти та відтворювати інформацію, грамотно презентувати та обгрунтовувати власні міркування, злагоджена робота в команді.

What do we develop

Критичне мислення

здатність ухвалювати обмірковані та незалежні рішення завдяки навичці шукати та аналізувати інформацію, встановлювати закономірності.

What do we develop

Науково-технічну грамотність

розуміння законів математики, фізики, хімії, біології, основ інформатики, мов програмування, вміння застосовувати ці знання на практиці.

What do we develop

Персональне лідерство

розуміння себе, вдосконалення сил характеру, висока мотиваційність, навичка вирішувати складні проблеми зі стійкістю, уміння презентації та відстоювання власних ідей

Що таке INVENTOR SCHOOL

У цій початковій школі поєднано багаторічний досвід нашої роботи у позашкільній освіті з тисячею мрій наших учнів і запитами їх батьків. Ми створили INVENTOR SCHOOL такою, в якій би хотіли навчатися самі. Для нас довіра батьків є важливою і ми дуже вибагливо ставимося до всього, що створюємо. Адже головною цінністю для нас є діти – учні школи.
про школу
INVENTOR SCHOOL – це школа можливостей, де діти роблять перші самостійні кроки назустріч дорослим мріям.
Ми - компанія розробник і використовуємо власну освітню систему, в яку дуже органічно вписана програма Нової української школи. У основі нашої програми - науково-обґрунтована технологія STEM-навчання. Чому саме STEM? Відповідь дуже проста – це навчання, яке максимально наближене до реального життя. При такому підході ми спрямовуємо дітей до активного пізнавального процесу, який пробуджує дослідницький інтерес та розкриває таланти і можливості у кожній дитині.
Готуючи дітей до майбутніх професій, ми розуміємо, що їм доведеться нестандартно підходити до вирішення різноманітних та ще невідомих задач. Тому застосовуємо креативний підхід у навчанні. Також знаємо, що успіх багатьох їх починань залежить від уміння працювати в команді. Адже тільки взаємодіючи, діти навчаються генерувати ідеї і втілювати їх у життя. Усе це ми врахували при розробці освітнього плану школи.
про школу
про школу
Також у школі багато уваги приділяється розвитку особистісних характеристик дитини. Ми вчимо: як адаптуватися до цього мінливого світу і не втратити свою унікальність; як використовувати знання, коли час ставить серйозні виклики; як не втратити набуті цінності і світогляд; як аналізувати інформацію, оцінюючи реальний стан речей; як не боятися бути іншим і мати змогу створювати і опановувати нові професії. Саме STEM-навчання найефективніше забезпечує реалізацію таких задач.
Якісна освітня програма, сучасне технічне обладнання, інноваційні технології, талановиті педагоги – це те, чим пишається INVENTOR SCHOOL. Ми разом створюємо цікавий світ навчання, розуміючи, що ми є розробниками ще чогось невідомого. INVENTOR SCHOOL - це школа можливостей, де діти роблять перші кроки назустріч дорослим мріям.
про школу