Ми віримо, що кожна дитина талановита. І головне наше завдання – розкрити її талант. Inventor School – це школа можливостей, де діти роблять перші самостійні кроки на зустріч мріям.

Освітні програми нашої Inventor School розвиваючі, інтелектуальні, мотивуючі. В наших програмах застосовано найефективнішу природну особливість дитячого розвитку – пізнавати світ у грі, створювати реальні речі в матеріальному світі й одночасно набувати знань. Це навчальна модель Взаємозв’язку, Конструювання, Рефлексії та Розвитку, яка допомагає дітям знайти відповіді на безліч запитань: «Як побудувати міст, який не впаде?», «Що змушує  літаки літати, а автомобілі – рухатися?», «Як запустити ракету в космос і запрограмувати її?».

Ми вчимо дітей запитувати, думати, уявляти, планувати, проектувати, створювати, тестувати, покращувати. Учні можуть працювати самостійно, у парах, у групах, у командах. Формат  такої діяльності: ігри, експерименти, генерація ідей, дослідження. У  середовищі щирості, любові і взаємоповаги; весело, смішно, активно!

Основний секрет школи – це конструктор LEGO, наш робочий інструмент, навчальний посібник та інтелектуальний тренажер. Ми вважаємо, що LEGO – це найкраще, що може бути у житті дитини. Усі навчально-розвиваючі технології, з використанням цих конструкторів, покривають інтереси як хлопчиків, так і дівчаток.  Для кожної дитини, на основі  психолого-педагогічного тестування, ми складаємо персоналізовану програму розвитку. У ній особливу увагу надаємо розвитку творчого і критичного мислення, напрацюванню навичок командної роботи, розвитку впевненості  в собі та лідерських якостей; вчимо мистецтву презентувати себе та свої ідеї.

Ми вибудовуємо навчальний зміст та освітній простір школи так, щоб роками утримувати інтерес  дітей до вивчення предметів. Добре розуміючи психологію дітей, говоримо їхньою мовою через знайомі історії, сюжети із книжок, фільмів. Пропонуємо доторкнутися до цікавих навчальних тем та простими словами пояснюємо для чого потрібні знання і як їх використовувати. У школі працює висококваліфікований методичний центр, який відслідковує усі освітні тренди та постійно вдосконалює навчально-виховні матеріали.Поряд з цим, працюємо над одним із найосновніших завдань початкової школи  – навчити дитину вчитися. Тому, грунтовно пропрацьовуємо навички  динамічного читання, швидкісного читання, письма (каліграфії та сліпого друку), математичних обчислень,  способів  запам’ятовування слів, облич, цифр тощо.

Inventor School – ліцензований загальноосвітній навчальний заклад, що діє на основі Розпорядження КМДА про видачу ліцензії на освітню діяльність http://don.kievcity.gov.ua/files/2017/9/1/3.PDF