Ми віримо, що кожна дитина талановита. І головне наше завдання – розкрити її талант. Початкова школа INVENTOR – це школа можливостей, де діти роблять перші самостійні кроки на зустріч мріям.

В наших програмах застосовано найефективнішу природну особливість дитячого розвитку – пізнавати світ у грі, створювати реальні речі й одночасно набувати знань.

Ми вчимо дітей запитувати, думати, уявляти, планувати, проектувати, створювати, тестувати, покращувати. Учні можуть працювати як самостійно, так і в групах. Формат: експерименти, генерація ідей, дослідження, ігри.

Основний секрет школи – це конструктор LEGO, наш робочий інструмент, навчальний посібник та інтелектуальний тренажер. Усі навчально-розвиваючі технології, з використанням цього конструктору, цікаві як хлопчикам, так і дівчаткам. 

Для кожного учня, опісля тестування з психологом, наші викладачі складають персональну програму розвитку. Особливу увагу приділяємо розвитку творчого і критичного мислення, впевненості  в собі та лідерських якостей. Вчимо роботі в команді, мистецтву презентувати себе та свої ідеї.

Навчальний зміст школи побудований таким чином, щоб роками втримувати інтерес  дітей до вивчення предметів. Добре розуміючи психологію дітей, говоримо їхньою мовою через знайомі історії, сюжети із книжок, фільмів. Пропонуємо доторкнутися до цікавих навчальних тем та простими словами пояснюємо для чого потрібні знання і як їх використовувати в повсякденному житті.

У школі працює висококваліфікований колектив, який відслідковує всі освітні тренди та постійно вдосконалює навчально-виховні матеріали. Тому, грунтовно пропрацьовуємо навички  динамічного читання, швидкісного читання, письма (каліграфії та сліпого друку), математичних обчислень,  способів  запам’ятовування слів, облич, цифр тощо.

Початкова школа INVENTOR – ліцензований загальноосвітній навчальний заклад, що діє на основі Розпорядження КМДА про видачу ліцензії на освітню діяльність http://don.kievcity.gov.ua/files/2017/9/1/3.PDF