Включає в себе вивчення інтегрованого навчального предмету «Мій світ» та курсів «Наука і технології», «STEMjunior», «Цікава географія». Це унікальні авторські курси, що уособлюють освіту  формату STEM. На них діти опановують компетентності в галузі природничих наук, техніки й технологій, екології. У сукупності ця освітня галузь формує основи наукового світогляду, критичного та екологічного мислення. Діти досліджують світ, шукають відповіді на  актуальні запитання, спостерігають, експериментують, моделюють  та отримують радість від пізнання природи. Також курси вчать бачити  взаємозв’язки об’єктів та явищ, роль природничих наук і техніки  в житті людини; відповідально діяти у природі.

 «STEMjunior» –  курс, що поєднує комп’ютерні та природничі науки, проектування та математику, а також сприяє набуттю навичок командної роботи, комунікації, роботи над проектами, аналітичного мислення, швидкого пошуку та обробки інформації. На заняттях діти конструюватимуть різноманітні моделі та вирішуватимуть актуальні наукові здачі (наприклад, утилізація та переробка сміття, боротьба з природними катаклізмами, відновлювальні джерела енергії та інше). За допомогою спеціального програмного забезпечення StoryVizualizer діти набуватимуть практичних навичок роботи з комп’ютером, вчаться робити презентації своїх проектів.

«Цікава географія» –  курс, що познайомить дітей з найцікавішими куточками нашої планети, їх географічними особливостями, історією відкриття; рослинним та тваринним світом; кліматом та ландшафтом; людьми, що там проживають, їх культурою, традиціями, сферою діяльності; визначними природніми та архітектурними пам’ятками та багато іншого. Курс  розвиває кругозір, географічну  й туристичну грамотність, знайомить з різними народами та їх традиціями, способом життя, найвизначнішими природніми та рукотворними пам’ятками різних регіонів, національними героями та відомими людьми світу.

 «Наука та технологія» – курс, що дозволяє отримати базові знання з механіки у цікавій формі.  Конструюючи та досліджуючи моделі, діти вивчають основні фізичні поняття та закони механіки. Кожне заняття – це як лабораторна робота з фізики, але з улюбленим конструктором LEGO, де, перш ніж провести експеримент та отримати результат, потрібно сконструювати власний прилад. Діти працюють з вимірювальними приладами та вивчають  принципи роботи простих механічних приладів та пристроїв. На другому рівні навчання діти вивчають розділи «Пневматика» та «Відновлювальні джерела енергії», вивчають такі фізичні величини як: тиск, робота та енергія, потужність, сила струму, напруга, та знайомиться з одиницями їх вимірювання: бар, Па, Дж, Вт, А,В.