Ми вважаємо, що LEGO – це найкраще, що може бути у житті дитини. Усі навчально-розвиваючі технології, з використанням цих конструкторів, покривають інтереси як хлопчиків, так і дівчаток.  Для кожної дитини, на основі  психолого-педагогічного тестування, ми складаємо персоналізовану програму розвитку. У ній особливу увагу надаємо розвитку творчого і критичного мислення, напрацюванню навичок командної роботи, розвитку впевненості  в собі та лідерських якостей; вчимо мистецтву презентувати себе та свої ідеї. 

Поряд з цим, працюємо над одним із найосновніших завдань початкової школи  – навчити дитину вчитися. Тому, грунтовно пропрацьовуємо навички  динамічного читання, швидкісного читання, письма (каліграфії та сліпого друку), математичних обчислень,  способів  запам’ятовування слів, облич, цифр тощо.

Inventor School – ліцензований загальноосвітній навчальний заклад, що діє на основі Розпорядження КМДА про видачу ліцензії на освітню діяльність http://don.kievcity.gov.ua/files/2017/9/1/3.PDF

Навчальний план школи укладено з дотриманням Державного стандарту початкової освіти, в який інтегровані навчальні курси Технічної студії «Винахідник».

Вартість навчання у школі   у 2018/2019  навчальному році становить:

щорічний одноразовий внесок  550 у.о.,

навчальний місяць – 400 у.о. (всього 9 навчальних місяців вересень-травень),

харчування (сніданок, обід) – 105 грн./день.